Anunț angajare EXE-GREEN HOLDING

SPECIALIST ACHIZITII

 Profilul candidatului:

  • studii superioare în domeniul electrotehnic, energetică, instalații în construcții;
  • cunoștințe de operare PC (MS Office: Word, Excel);
  • activ, perseverent, motivat, organizat, cu spirit de echipă;
  • fire dinamică cu excelente abilități de comunicare;
  • experiență de minim 2 ani pe un post similar;

 Descrierea jobului/ Responsabilități

  • gestionarea activității de achizitie materiale și echipamente electrice;
  • găsirea, selectarea si menținerea relațiilor cu furnizorii interni și externi;
  • elaborarea de cereri de ofertă și negocierea preșurilor și condițiilor cu furnizorii;
  • analiza ofertelor;
  • îmbunătățirea permanentă a relațiilor cu furnizorii;
  • generarea și urmărirea comenzilor către furnizori;
  • colaborarea permanentă cu inginerii din execuție;

Dacă doriți să vă alăturați echipei, vă așteptăm să vă depuneți CV-ul la următoarea adresă de mail: office@exeholding.com

INGINER OFERTARE

  • studii superioare în domeniul electrotehnic, energetică, instalații în construcții- cerință obligatorie
  • cunoștințe de operare PC (MS Office: Word, Excel) si Autocad;
  • experiență de minim 3 ani pe un post similar;

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • verificarea cantitativă și calitativă a proiectelor de instalații electrice și de curenți slabi;
  • întocmirea propunerilor de reducere a costurilor și optimizarea ofertei înainte de transmiterea la beneficiar;
  • identificarea soluției tehnice optime;
  • solicitarea cererilor de oferte și analiza acestora;
  • elaborarea ofertelor tehnice și comerciale;
  • participarea la prezentarea soluțiilor tehnice în cadrul întâlnirilor cu potențialii clienți;

Dacă doriți să vă alăturați echipei, vă așteptam să vă depuneți CV-ul la următoarea adresă de mail: office@exeholding.com