TIAB a sărbătorit 70 de ani de la înființare

Joi 7 noiembrie a.c. firma TIAB, cel mai mare antreprenor de instalații și automatizări din România, a sărbătorit într-un cadru festiv, în prezența a câtorva sute de persoane , reprezentând parteneri, furnizori, clienți, 70 de ani de la crearea în 1949.

Au participat  membri ai conducerii TIAB în frunte cu dl. Liviu Florea, dir.general ca și ai grupului Vinci Energies, din care trustul face parte începând din 2007. Mesajul de bun venit a fost rostit de dl. Liviu Florea.

TIAB este integrator de sisteme pentru industrie, tertiar si infrastructura și dispune de o bogată experiență în domeniul ingineriei electrice, al automatizărilor , în domeniul HVC, mentenanța instalațiilor ca și în domeniul testării și verificărilor PRAM, are în prezent 14 unitati de business care coordoneaza zeci de santiere la nivelul intregii tari și a finalizat cu success peste 50.000 de proiecte, grație celor peste 750 de specialisti de care dispune.

A consemnat, Mihai Mateescu

http://www.tiab.ro/despre-tiab/istorie

Share